Jesteśmy grupą osób pochodzących z różnych miast Polski. Działamy w sferze pomocy dla zwierząt od 2005 roku. Mierząc się z problemami i trudnościami w zakresie pomocy bezdomnym zwierzętom, uznałyśmy że koniecznie stawiać musimy na edukację. Edukacja i zrozumienie problemu daje szansę na zmianę otaczającej rzeczywistości. Stąd wiele naszych działań skierowanych jest w stronę popularyzowania wiedzy na temat odpowiedzialnego posiadania zwierzęcia, zrozumienia jego potrzeb, oraz uzmysłowienia sobie własnego wpływu na to co dzieje się wokół nas. W zakresie swojej działalności propagujemy wiedzę w zakresie odpowiedzialności za zwierzę, behawioryzmu, zdrowia zwierząt, środowiska. Wspieramy kampanie społeczne, organizujemy imprezy sportowo-rekreacyjne, uczestniczymy w zajęciach z najmłodszymi, współpracujemy z innymi podmiotami w ramach organizacji konferencji oraz szkoleń. Pomagamy bezpośrednio zwierzętom- jeździmy do schroniska, poszukujemy domów dla zwierząt bezdomnych, a dla zwierząt chorych, zagrożonych poszukujemy domów tymczasowych, umieszczamy je w hotelikach, prowadzimy ich leczenie i socjalizację. W 2016 roku sformalizowaliśmy nasze działania rejestrując fundację. W styczniu 2017 roku rozpoczęliśmy działania mające na celu organizację wolontariatu w schronisku w Miedarach. I rozwijamy się nadal. Zapraszamy do współpracy Wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego dla zwierząt. Pól do działania jest mnóstwo, i na pewno każdy znajdzie w nich coś, co lubi robić. Kontaktujcie się z nami, nie czekajcie. Wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub zadzwońcie.

Ania, tel. 605 965 955- współpraca w zakresie edukacji prozwierzęcej i pomocy zwierzętom bezdomnym,

Julia, tel. 668 392 925- współpraca z organizacjami prozwierzęcymi i schroniskami dla zwierząt.

Wolontariusze działający na rzecz pomocy zwierzętom ze schroniska w Miedarach: 

Basia, tel. 608 451 727- koordynacja i promocja adopcji zwierząt ze schroniska w Miedarach,

Magda, tel. 792 911 662- współpraca z domami tymczasowymi dla psów szczególnej troski oraz szczeniąt ze schroniska w Miedarach,

Kasia, tel. 606 302 223- koordynacja wolontariatu na rzecz zwierząt ze schroniska w Miedarach.

Nasze działania na rzecz zwierząt opierają się na wolontariacie- nie pobieramy za nie wynagrodzenia. Na co dzień pracujemy zawodowo, mamy rodziny. Na wszystkie czynności które widzicie tutaj przeznaczamy swój wolny czas. Wiele z działań na rzecz zwierząt finansujemy z własnych, prywatnych środków. Jeśli chcecie się z nami skontaktować, a w danej chwili nie odbieramy, zadzwońcie później, wyślijcie SMS, lub napiszcie maila. Odezwiemy się na pewno.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: