Nie będziemy Wam tu pisać farmazonów o naszych potrzebach, misjach i innych duchowo-moralnych przeżyciach. Jesteśmy zespołem kilku osób, które chcą coś zrobić, coś zmienić na lepsze i mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. I tyle.

Oto nasz zespół:

Anna – psycholog, realizatorka projektów mających na celu wyrównywanie szans w środowiskach „trudnych”. Umysł analityczny, poszukujący, otwarty na wiedzę i nowe doświadczenia. Zapewne dlatego lustruje wszystkie nowości wydawnicze. Uwielbia las i wysokie góry. W fundacji zajmuje się współpracą z innymi organizacjami oraz koordynacją leczenia chorych psów.

Basia - inżynier chemik, doradca zawodowy, bizneswoman. Osoba o szerokich horyzontach i mimo wykształcenia, humanistycznych zainteresowaniach. Stąd zapwne wolne chwile poświęca na dobrą książkę. Ma słabość do małych psów, co zaskutkowało tym, że ma ich w domu pięć. W fundacji koordynuje obszar adopcji małych i średnich psów oraz współpracuje z domami tymczasowymi.

Dominika – fizjolog, naukowiec, uczestniczka międzynarodowych badań nad chorobami cywilizacyjnymi. Obywatelka świata, bardzo dużo podróżuje. Modelowy typ zero-jedynkowy; albo robi coś profesjonalnie, albo wcale. Hobbystycznie żeglarka morska i pasjonatka psich zaprzęgów. W fundacji zajmuje się współpracą z mediami oraz działaniami PR.

Dorota - księgowa z krwi i kości. Skrupulatna, dokładna, drążąca każdy problem do skutku. Ścisły umysł, uporządkowany. Wolny czas poświęca na jogging i wędrówki po górach. A w domu ma... przygarniętego kota! :) W fundacji oczywiście księgowa :)

Iwona - handlowiec, menager. Operatywność to cecha, której Iwonie odmówić nie można. Kobieta w ciągłym ruchu. Wolny czas, którego ma niewiele, poświęca rodzinie, zazwyczaj organizując wspólne wyjazdy. Pasjonatka sportów psich zaprzęgów i aranżacji wnętrz. W fundacji zajmuje się działaniami zewnętrzynymi w zakresie przygotowania imprez.

Julia – socjolog, zawodowo negocjuje, pertraktuje, rozmawia. Hobbistycznie fotografuje naturę i zwiedza miejsca, w których jeszcze nie była. Dzięki swoim kilku psom zgłębiła wiele tajników psiej psychologii. Jeśli macie jakiś problem, z chęcią porozmawia i podzieli się wiedzą. W fundacji zajmuje się koordynacją adopcji dużych psów, współpracą ze schroniskami, wsparciem domów stałych w kryzysowych syutacjach i działaniami w zakresie ogłoszeń.

Katarzyna – od lat tkwiąca w księgowości i administracji, po godzinach czas wypełnia wypadami rowerowymi latem, a snowboardowymi zimą. Kuchnia z „niczego” to jej specjalność. Potrafi wyczarować coś smacznego, nawet gdy lodówka świeci pustkami. Z racji posiadania psa o dużej potrzebie aktywności sporo czasu spędza na świeżym powietrzu, bez względu na aurę. W fundacji zajmuje się całością zdefiniowaną słowem "administracja" ;)

Małgorzata – ekonomista, zawodowo dywersyfikuje rynki i produkty, a w wolnych chwilach włóczy się po górach – zarówno tych w kraju, jak i tych poza jego granicami. Ma w zwyczaju pracować według własnego planu i nie znosi chaosu. Fakt bycia opiekunką psa zaprzęgowego sprawił, że stała się licencjonowaną zawodniczką sportu psich zaprzęgów w dyscyplinie canicross, a więc również biega tu i tam. W fundacji koordynuje działania wszystkich obszarów. 

 

Kategoria: